Kurumsal web sitesi fiyatları

Kurumsal internet sayfası Fiyatları
Daha öncesinde, internet sayfası tasarımı fiyatları hakkında etkili olan parametreler ile ilgili detaylı bir blog yazısı yazmıştık.

Şimdi ise kurumsal web sitesi fiyatları hakkında etkili olan değişkenler hakkında data vereceğiz.

 

Kurumsal web site nedir?
 

Öncelikle kurumsal web site hakkında bilgi vermekte yarar görüyoruz. Kurumsal internet sayfalarını; e-ticaret, mikro web siteler ve öteki web sitelerden ayıran bazı özellikler vardır.

 

Kurumsal web siteler; firmanın kurumsal niteliği çerçevesinde oluşturulmaktadır. Bu anlamda firmanın logosu, kurumsal bilgilerindaki öteki değerleri, misyonu ve vizyonu ile ilgili detaylar kurumsal sitede, en iyi şekilde yansıtılmak için tasarım ve yazılım çalışması süreçlendirilir.

 

Kurumsal web sitesi fiyatlarına değinmeden önce kurumsal web siteye ihtiyacınız var mı yok mu onu iyi anlamanız gerekir.

 

Kurumsal web tasarım, firmaların dijital ofisleri niteliğindedir. Bu doğrultuda bu kurumsal web sitelerin, şirket itibarını ve prestijini en iyi şekilde yansıtması çok önemlidir.

 

Kurumsal web site meydana getiren web tasarım ajansının, öncelikle kendisinin güçlü ve nitelikli bir kurumsal kimliği olması gerekir ki başka bir firmanın kurumsal kimliğini, en iyi şekilde yansıtabilsin.

 Daha öncesinde detaylandırdığımız kurumsal web tasarım ölçütlerine, bir kere daha değinmekte fayda var.

Bu ölçütler şu şekildedir:

Kurumsal hüviyetSektörel kullanıcı deneyimi
Kullanıcı davranışı ve arayışı analizleri
SEO uyumlu site altyapısı ve içerik örgüsü
Web site hızı
İçerik ağacının niteliği
CTA Formları
Responsive (mobil uyumlu) tasarım

Yukarıda bahsettiğimiz ölçütlerin bir kısmı, web tasarım alanında eğer olmazsa olmaz başlıca ölçütler arasında yer verilmiştir.
Şimdi fiyat konusuna geçebiliriz. Kurumsal web sitesi fiyatlarında, internet sayfası tasarımı fiyatları yazımızdaki değişkenlere ek olarak sitenin gerekli olduğu biçim eklentileri ve diğer sahip olması ihtiyaç duyulan donanımlar da etkili olmaktadır.

DİĞER BLOG / DUYURU