Tema Paketimiz En Iyi Seçim Nedir?

WordPress Tema Paketimizi satın aldığınızda, paranızın karşılığını ve çok daha fazlasını alacağınızı garanti ediyoruz. WordPress tema paketimizi satın aldığınızda, Temalardan yetkili bir şekilde üstün bir kişi olursunuz. Birinci sınıf insanlarımıza, satın alma tarihinden itibaren tüm yıl boyunca destek sunuyoruz. Siz de aynı şekilde artırın, hepsi bizim konularımıza ve yönetimlerimize gidin. Tek seferlik 99 ABD doları maliyetle, WordPress tema paketinizi tutabilir ve bu arada göndereceğimiz gelecekteki temaların yanı sıra yukarıdaki tüm yönetimlerden kar elde edebilirsiniz.
Basitçe ifade etmek gerekirse, sınıfının en iyisi gelecekteki puanlar için olduğu gibi, nihai olarak mevcut olan konular için erken ve tüm bunları tek bir masraf için ödüyorsunuz. Arada bir yeni konular yayınlıyoruz, bu yüzden daha fazla ücretsiz tema alacağınızdan emin olun.

ana sitesinde  100 usd  fiyata almak yerine size  full paket olarak daha uyguna sunuyoruz  web ajans sahipleri  bu paket tam size  göre  hemen topluca  almak veya tek tek almak icin  bizlere yazabilirsiniz  

Adet başına  tema  fiyatı  120tl 

Toplu alımlarda +80 tema   800tl 

DEMOLARI KONTROL EDEBİLİR   İSTER  KENDİ SİTESİNDE  ALABİLİR  İSTERSENİZ  BİZDEN DAHA UYGUNA ALABİLİRSİNİZ

EĞER  WEB İŞLERİNE  HAKİM WEB AJANSINIZ VARSA  TOPLU ALIMLARDA  ADET BAŞINA NEREDEYSE  BEDAVAYA  GELEN  BU KALİTELİ ARŞİVE SAHİP OLMAK İCİN MUTLAKA 

ÖDEME SONRASI  BİZLERE  ÜYE OLUP BİLGİ VERİNİZ. indirme linkinizi  auto olarak sizlere  göndermekteyiz

Satın alma işlemi nasıl yapılır?

Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Satın aldığımı yazılımı birden fazla sitede kullanabilirmiyiz?

Satışını yaptığımız tüm scriptlerimiz full açık kaynak olması sebebi ile birden fazla siteye herhangi bir sınırlama olmadan kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Daha önce hiç web site kullanmadık eğitim veriyor musunuz?

Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.

Ürünlerin iade hakkı var mıdır?

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Şu anda web sitemiz var içerikleri aynı şekilde taşıyabilir miyiz?

Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.

uygulama hediyeli