REKLAM YÖNETİMİ

REKLAM YÖNETİMİ

Günümüzde reklamcılık çok geniş bir alana yayılan karmaşık bir alan haline gelmiştir. Ayrıca modern reklamcılık yalnızca geleneksel reklam araçlarından değil, ayrıca dijital reklam platformlarından da oluşur. İlerleyen zamanlarda reklamcılığın yalnızca dijital platformda faaliyet göstereceği de düşünülebilmektedir. OFİSTO de bu durumda çok önemli bir hale gelmektedir. 

OFİSTO pazarlama ya da reklam stratejisi anlamına gelmektedir. Çok geniş bir alana yayıldığından uzmanlar tarafından profesyonel olarak bu sürecin yönetilmesi gerekmektedir. Böylece daha başarılı reklam stratejileri oluşturulur ve hedef kitle ile daha hızlı biçimde etkileşim yaşanır. Reklam yönetiminde en sık kullanılan araçlar ücretli reklamlar, Google Adwords gibi yöntemlerdir. Ayrıca SEO uyumlu web içerikleri de sıklıkla tercih edilmektedir.

Firmamız OFİSTO hizmeti ile web, basılı medya, görsel yayınlar aracılığı ile müşterinin en çok ihtiyaç duyduğu yöntemleri kullanmaya yöneliktir. Web reklamları günümüzde reklam giderlerinin büyük bir kısmını kapsamaktadır. Bu nedenle reklam alanında uzmanlar da web reklamlarına özellikle daha çok önem göstermektedir. OFİSTO, arama motoru optimizasyonu (SEO), ücretli reklamlar ve sosyal medya planlamasını kapsamaktadır. 

Sosyal Medya Yönetimi

Mobil kullanımların artış göstermesi ile sosyal medya platformları da firmalar tarafından bir tanıtım aracı olarak tercih edilmeye başladı. Bu platformların çoğu ücretli olarak reklam verilebilen alanlardır. Ayrıca hedef kitlenin belirlenmesi halinde çok faydalı birer reklam aracı olurlar. OFİSTO kapsamında en çok tercih edilen alanlardan biri sosyal medyadır. Çok geniş bir kullanıcı portföyüne ulaşan sosyal medya platformları her türlü hedef kitleye ulaşmada önemli bir rol oynamaktadır. Bu platformlarda reklam verenler doğru hedef kitlesine ulaşarak ürünlerin veya hizmetlerinin tanıtımını yapma fırsatı bulur. Bu da dijital etkileşimi hızla artırarak şirketleri başarıya götürür.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

OFİSTO kapsamında değerlendirilmese de SEO ücretsiz bir reklam sistemi olarak sıkça tercih edilir. SEO uyumlu içerikler ile donatılmış ve düzenli olarak güncellenen web adresleri, Google tarafından üst sıralara taşınır. Böylelikle web adresinin Google arama motorunda daha çok görülmesi ve tercih edilmesi sağlanır. 

Adwords Yönetimi

Google Adwords ücretli bir reklam ağıdır. Hem görüntülü olarak hem de yazılı reklamlar arama motorundaki anahtar kelimeye göre sıralanır. Tıklama başına ücretlendirme yapılması da avantajlardan biridir. Bu avantajlardan doğru şekilde faydalanabilmek için uzman kişilerden yardım almak gerekmektedir. Uzman olmayan kişiler ile OFİSTO planlaması yapıldığında, yanlış hamlelerden kaynaklı olarak yanlış şekilde zaman ve para harcama ihtimali bulunur. Bu nedenle OFİSTO bünyesinde hizmet veren uzman OFİSTO ekibimiz doğru bir pazarlama stratejisi yürütmenize yardımcı olur. Ücretli reklamlar, Google Adwords yönetimi, sosyal medya planlaması ve ücretsiz SEO uyumluluğu sağlayarak doğru hedef kitlesine kısa sürede ulaşım sağlarsınız. Ürün ve hizmetlerinizin doğru tanıtımı ile kolayca başarıya ulaşma şansınız olur. 


Diğer Hizmetlerimiz