SEO ÇALIŞMASI

SEO ÇALIŞMASI

Geniş kapsamlı çalışma içerisinde kullanılması gereken durumlardan biri de seo çalışması olmaktadır. Seo çalışması anlam olarak arma motoru optimizasyonu veyahut arama motoru optimize yapıcısı şeklinde geçmektedir. İçeriklerin Google ya da benzeri alanlarda ilk olarak çıkmasını sağlayan seo çalışması doğru yöntemler ile yapılmaktadır. Aramalarda öncelik çıkan içerikler için iyi bir çalışma da gerekmektedir. OFİSTO olarak yapılan seo çalışmalarında genel anlamda başarı elde ediliyor. Profesyonel seo çalışması ve hızlı sonuç alma da firmamız sayesinde gerçeklik kazanıyor. Sitenin gelişmesi ve yenilikçi yapıya sahip olabilmesi içinde doğru seo çalışmasına ihtiyaç vardır. 

Seo çalışması web sitenizin her açıdan ileriye gitmesi için gerekli bir durum olmaktadır. Yeni ve güncel içeriklerin kullanıcılara en iyi şekilde iletilmesi de iyi bir seo çalışmasından geçmektedir. Html kod kullanımının yanı sıra seo çalışmasında;

Özgün içerik

Sitenin oturum süresi

Kaliteli görsel kullanımı

Site hızı

Yenilikçi yapı şeklinde değerlendirilmelerde öncelikli olarak bulunmalıdır.

Web sitesinin iyi bir seo çalışmasında bulunması için firma tarafından site alt yapısının seo uyumuna göre düzenlenmesi gerekmektedir. OFİSTO olarak sitenin yükseltilmesi ve Google aramalarında ilk önce çıkabilmesi güvenilir seo çalışmaları ile mümkündür. En kısa sürede web siteniz için seo çalışması yapılabilir ve arama yükseltme sağlanabilir.  Üstelik standart bir sitenin yaklaşık 6 ayda alabileceği arama yükseltme firmamızın seo çalışması ile haftalık olarak fark edilecektir. 

Arama Motoru Optimizasyonu Avantajları

Genel olarak bütün internet kullanıcıları arama motoru optimizasyonu kullanımında bulunurlar. Web site içi ya da web site dışı çalışmalarında da aram motoru optimizasyonunun etkisi büyüktür. Site içi uygulanan seo çalışması Google algoritması üzerinden ilerlemektedir. Her iki çalışma sistemi de birlikte ilerleyecek şekilde olmalıdır.  E – ticaret yöntemlerinde de site içi optimizasyon kullanılmaktadır. Site içi optimizasyon için kullanılan alanlarda;

Site yazılımının yenilikçi olması

Arama motoru algoritmasının bulunması

E ticaret sitesinin içeriğini en iyi şekilde yansıtması bu şekildeki çalışmalar ciddi anlamda yapılan AR – GE çalışması ile değerlendirilmektedir.

Ziyaretçi alımını arttıran site içi optimizasyon, site dışı optimizasyon ile doğru orantıda ilerlemelidir. Site dışı optimizasyonda da kişilerin ilgili alanlara hakim olması ve önemlidir. İyi bir seo çalışması ile firmanın bağlı bulunduğu alanları site içerisinde kullanıcılara en iyi şekilde yansıtmak gerekmektedir. Bunlarda;

Bilinen

Takip edilen

Tanınmış

Güncel olarak kullanılan

İlgili sektörlerin olduğunu yansıtmakla tamamlanmaktadır. Her iki seo çalışmasında da OFİSTO profesyonel ve başarılı şekilde bulunuyor.

Seo Çalışması ile E – Ticaret Sistemi

E – ticaret sisteminin de bulunması gereken web sitesi tasarımlarında firmanın da kazancı olumlu etkilenmektedir. Doğru adımlarla ilerleyen seo çalışması e – ticaret sistemini direkt olarak yükseltecektir. Bu yüzden de;

Her kategoride bağımsız alanların yönetimi

Her üründe yönetim imkanı

Tüm marka alanlarının kullanımı

Ürün, sayfa isimlerinin ve kategori sayfa isimlerinin html adreslemesi

Site özelliği ve site bilgileri yönetimi

Resim isimleri ve özel metinler

Google Analytics uyumluluğu

Gelişmiş Div alt yapısı

Favicon kullanımı

CSS sıkıştırma

Dış bağlantı vermeme

Her kategori sayfalarına özel metin içeriği bildirimi

404 sayfa bulunamadı içeriğini yönetebilme 

Robots. Txt dosya konrolü gibi aşamaların yapılması hem e – ticaret hem de seo çalışması ile bağlantılı olarak yürütebilmektedir.

Kurallı ve aşamalı olarak doğru şekilde ilerleyen seo çalışması hem firma hem de web sitesi adına büyük kazanç elde edebilir. Bu şekilde Google aramalarında üste çıkma durumu da kendiliğinden sağlanmaktadır. 

Diğer Hizmetlerimiz