HAKKIMIZDA

Bilimsel verileri iş disiplini içinde hayata geçiren müesseseumuz; 15 yıl önce başlamış olduğu frelance hizmet sunumunu son 8 senedir Mecidiyeköy'deki merkezinde devam ettirmektedir. Kurumtan itibaren sürekli alan kişi memnuniyetini merkeze alan idari yapısı ile çalışmaktadır.

Bu yapı web tasarım, sosyal medya uzmanları ve adwords uzmanlarının eklenmesi ile günden güne genişleyerek şubeleşme yolunda ilerlemektedir. 3 kişi tarafınca kurulmuş olan firmamız 15. Yılı nihayetinde 30'a yakın mensubu, on binin üzerinde mutlu alan kişi profili ile büyük bir aile olma yolunda çalışmalarına son hız devam etmektedir.

Kurumsal yapımız ile sürekli olarak müşterilerini düşünen kuruşumuz talepleri yerinde dinlemektedir. Firmanız yada müesseseunuz için talep edecek olduğunuz her türlü reklam çalışması için uzman personelimiz sizlerin ayaklarına kadar gelmektedir. Taleplerinizi yerinde dinleyerek en güncel veriler ile kısa zamanda kitlenize ulaşmanızı sağlamaktadır. Siz talebinizi biz ise çözümü size sunalım.

Vizyonumuz

Bilimsel veriler ışığında analizleri toparlayarak Ar-Ge birimimiz tarafından nokta atışlı kurumsal reklamcılık ve tanıtım yapmaktır. Sektörel bazlı derinlemesine tanıtım yapmak ve web tasarımlar hazırlayarak kullanıcı dostu ara yüz ile her misafirimizin kısa zamanda satın alan potansiyelini minimum beşe katlama sözümüzü yerine getirmek hedeflerimiz arasında yer almıştır.

Firmamız merkezi tarafınca hazırlanmış olan güncel reklamcılık anlayışları ile hitap ettiğiniz kitlenin karşınsa her ortamda çıkmanızı sağlıyoruz. Gereksiz reklam masraflarından uzaklaşarak maddi kayıplarınızın önüne geçiyoruz.

Misyonumuz

Vizyonumuz içinde saymış olduğumuz hedeflerimize ulaşmak için günün her saatinde personellerimiz çalışmaktadır. 3 vardiya usulü ile çalışan personelimiz reklamlarınızın, tanıtımlarınızın ve kurumsal web sitelerinizin devamlı olarak bakımlarını yapmaktadır. Firmanıza yönelik kullanıcı kitlesine yetişme başarısı ise yüzde 99 ile gerçekleşmektedir.

Kurumsal web tasarımlarınızın yapılmasında gene bir tek size özel temalar ve size özel hazırlanmış olan eklentiler ile siteniz yapılmaktadır. Kodlama uzmanları, grafikerler ve bilgisayar programcıları tarafınca hazırlanan siteniz eşi olmayan yapısı ile Googlede ilk sırada olmanızı sağlarken, sitenizde yer alacak olan hizmet yada ürünleriniz hakkında her teferruatı en şeffaf hali ile yansıtacaktır.

On binin üzerinde mutlu misafirimiz arasında yer almak için bir tek telefon ile güler yüzlü personelimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Gerisini Ar-Ge birimimiz sizin adınıza halledecektir.

Kalite

Ofisto olarak siz değerli müşterilerine en kaliteli yazılımlarla, en kaliteli destek ve çözümlerle hiç aksamadan hizmet vermeyi amaç edindik!

Güven

Tüm yazılımlarımız PHP PDO kaynak kodlu olarak yazılmaktadır, bunun yanı sıra ekibimizin 2004 yılından bu yana kesintisiz hizmet veren şirket olmamız ile itimat sağlıyoruz!

Destek
Tüm yazılımlarda oluşan sorunlarda hatta daha ileri giderek sektörümüzde bulunan, her hangi bir projenizde sizlere en yakından destek veren şirket ünvanını uzun senelerdir koruyoruz!
Zaman

Bizlere verdiğiniz iş her vakit tek işimiz bu anlayışımız ile sonuçlanana kadar pes etmeden çalışarak, en kısa sürede sizlere ulaştırmayı fakatç ediniyoruz! Bu sayede en hızlı hizmet veren şirket olarak bu memnuniyetimizi kimselere vermiyoruz!