Loading...
Hazır internet sitesi Firması | Hazır web site yazılımları | Ofisto ®

Profesyonel Yazılımlardan Size Uygun Olanı Bulmak için Hemen Arayın!

OFİSTO'dan sözleşmeli ve faturalı olarak, kredi kartınız ile
HAZIR WEB TASARIM HİZMETLERİ ,ÖZEL WEB TASARIM HİZMETLERİ ,MODÜL KODLAMA HİZMETLERİ ,PROJE YÖNETİM HİZMETLERİ ,BARINDIRMA HİZMETLERİ ,GÜVENLİK HİZMETLERİ ,SEO HİZMETLERİ ,İÇERİK HİZMETLERİ ,GÖRSEL TASARIM HİZMETLERİ 'ni
kolay kurulum ve süresiz destek ayrıcalığı ile satın alabilirsiniz.
SON ÇIKANLAR
Model İlan Sitesi V1 Model İlan Sitesi V1 650 + KDV SEO & MOBİL UYUMLU ÜCRETSİZ KURULUM SÜRESİZ DESTEK
Cafe & Restaurant V4 Cafe & Restaurant V4 800 + KDV SEO & MOBİL UYUMLU ÜCRETSİZ KURULUM SÜRESİZ DESTEK
Kurumsal Firma V11 Kurumsal Firma V11 700 + KDV SEO & MOBİL UYUMLU ÜCRETSİZ KURULUM SÜRESİZ DESTEK
Platinum E-Ticaret V5 Platinum E-Ticaret V5 1999 + KDV SEO & MOBİL UYUMLU ÜCRETSİZ KURULUM SÜRESİZ DESTEK
Teknik Servis Sitesi V1 Teknik Servis Sitesi V1 800 + KDV SEO & MOBİL UYUMLU ÜCRETSİZ KURULUM SÜRESİZ DESTEK
Dernek & Belediye V6 Dernek & Belediye V6 850 + KDV SEO & MOBİL UYUMLU ÜCRETSİZ KURULUM SÜRESİZ DESTEK
Otel V5 Otel V5 800 + KDV SEO & MOBİL UYUMLU ÜCRETSİZ KURULUM SÜRESİZ DESTEK
Kurumsal Firma V12 Kurumsal Firma V12 700 + KDV SEO & MOBİL UYUMLU ÜCRETSİZ KURULUM SÜRESİZ DESTEK
AKP Aday Tanıtım Sitesi V2 AKP Aday Tanıtım Sitesi V2 650 + KDV SEO & MOBİL UYUMLU ÜCRETSİZ KURULUM SÜRESİZ DESTEK
CHP Aday Tanıtım Sitesi V2 CHP Aday Tanıtım Sitesi V2 650 + KDV SEO & MOBİL UYUMLU ÜCRETSİZ KURULUM SÜRESİZ DESTEK
MHP Aday Tanıtım Sitesi V2 MHP Aday Tanıtım Sitesi V2 650 + KDV SEO & MOBİL UYUMLU ÜCRETSİZ KURULUM SÜRESİZ DESTEK
İnşaat Sitesi V6 İnşaat Sitesi V6 800 + KDV SEO & MOBİL UYUMLU ÜCRETSİZ KURULUM SÜRESİZ DESTEK
Nakliyat Sitesi V3 Nakliyat Sitesi V3 800 + KDV SEO & MOBİL UYUMLU ÜCRETSİZ KURULUM SÜRESİZ DESTEK
Rent A Car V3 Rent A Car V3 800 + KDV SEO & MOBİL UYUMLU ÜCRETSİZ KURULUM SÜRESİZ DESTEK
Emlak Scripti V3 Emlak Scripti V3 800 + KDV SEO & MOBİL UYUMLU ÜCRETSİZ KURULUM SÜRESİZ DESTEK
Kurumsal Firma V13 Kurumsal Firma V13 1000 + KDV SEO & MOBİL UYUMLU ÜCRETSİZ KURULUM SÜRESİZ DESTEK
Anaokulu & Kreş V2 Anaokulu & Kreş V2 750 + KDV SEO & MOBİL UYUMLU ÜCRETSİZ KURULUM SÜRESİZ DESTEK
Sigorta V2 Sigorta V2 750 + KDV SEO & MOBİL UYUMLU ÜCRETSİZ KURULUM SÜRESİZ DESTEK

Tüm gelişmiş yönetim panelli PHP özel sciptlerimizi inceleyin!

ÇOK SATANLAR
damacana su firma banner psd 100 + KDV 1 YIL DOMAİN 1 YIL HOSTİNG 1 ADET LOGO
Doktor Web Site Scripti Doktor Web Site Scripti 800 + KDV 1 YIL DOMAİN 1 YIL HOSTİNG 1 ADET LOGO
Kurumsal web Scripti Kurumsal web Scripti 800 + KDV 1 YIL DOMAİN 1 YIL HOSTİNG 1 ADET LOGO
İlaçlama web Site Scripti İlaçlama web Site Scripti 800 + KDV 1 YIL DOMAİN 1 YIL HOSTİNG 1 ADET LOGO

Tüm gelişmiş yönetim panelli PHP özel sciptlerimizi inceleyin!

TAM UYUMLU HOSTİNG PAKETLERİ

Ekonomik Hosting Paketi

299 + KDV / YIL


  1 AdetSite Barındırma
  1 GBSSD Disk
  50 GBTrafik
  1 AdetMySQL
  1 AdetMsSQL
  1 CoreCPU
  512 MBECC RAM
  1 GünlükYedekleme

Kurumsal Hosting Paketi

499 + KDV / YIL


  1Site Barındırma
  5 GBSSD Disk
  100 GBTrafik
  SınırsızMySQL
  1 AdetMsSQL
  1 CoreCPU
  1 GBECC RAM
  3 GünlükYedekleme

Profesyonel Hosting Paketi

799 + KDV / YIL


  1Site Barındırma
  10 GBSSD Disk
  SınırsızTrafik
  SınırsızMySQL
  1 AdetMsSQL
  2 CoreCPU
  2 GBECC RAM
  5 GünlükYedekleme
NELER VAR?

TEK SEFER ÖDE

Tüm yazılım satışı ve web tasarım hizmetimizde tek ödeme yapıp sınırsız kullanabilirsiniz web tasarım hizmeti alan müşterilerimiz sadece alan adı ve hosting yenileme ücreti ödeyecektir.

İÇERİK GİRİŞİ

Hepsi bir arada paketlerinden alan müşterilerimizi tüm içerikleri uzman ekibimiz tarafından detaylıca girilerek teslim edilecektir. Sektörünüze özel basit düzenlemelere ücret ödemezsiniz

SİSTEM TAKİBİ

Web sitenizde oluşabilecek her türlü sorunda destek ekibimiz anında müdahale edecek şekilde düzenli olarak web siteleri kontrol edilmektedir. Sunucunuz 7/24 korunur.

MODÜLER YAPI

Gelişmiş yazılımlarımızın alt yapısını sürekli yenilenebilir ve özellik eklenebilir olarak inşa edilmiştir isteyeceğiniz herhangi bir değişikliği uzman ekibimizden talep edebilirsiniz.

ANINDA HİZMET

Yazılım satışında satın alım sonrası anında dosya gönderimi yapılmaktadır. Web tasarım hizmeti satın alan müşteri siteleri aynı gün kurulup 3 iş gününde tamamlanarak teslim edilmektedir.

AYRICALIKLI DESTEK

Her türlü sorunlarınıza mesai saatlerinde destekten yanıt alabilir, müdahale gereken her türlü işlem için panelinizden destek bildirimi atabilirsiniz. Profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

TEKNOLOJİ

Tüm yazılımlarımız PHP PDO olarak kodlanmış yeni nesil kodlama kullanılmıştır bu sayede en son sürüm olan Php 7 üzeri versiyonlarda yazılımınız performanslı bir şekilde çalışacaktır.

% 100 ADMİN KONTROLÜ

Kendi geliştirdiğimiz tam kontrole sahip %100 türkçe olarak kolay kontrol edilecek şekilde kodladığımız yönetim paneli ile bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan kolayca yönetebilirsiniz.

KOLAY SİPARİŞ

Tüm hizmet ve yazılımlarımızı üye olarak satın alabilir ve üyelik panelinizden tüm siparişlerinizi kontrol edebilirsiniz. Destek sistemi ile 7/24 destek talebi oluşturup sorunlarınızı hızlıca çözebilirsiniz.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
BLOG / DUYURU

Web Tasarım

OFİSTO ® Globalleşen dünyada kurumsal bir kimliğe sahip olmayan ve büyümeyen tüm şirketlerin kapanmak zorunda kaldıkları bilinmektedir. Kurumsal bir kimliğe sahip olmak için atılması gereken adımlar arasında da size özel web tasarım siteye sahip olmanız yer almaktadır. Yaşadığımız dijital çağda neredeyse her şirketin ve işletmenin bir web sitesi bulunmaktadır. Bu sitenin online dünyada vitrininiz olması ise almanız sırasında dikkatli olmanızı gerektirmektedir. Kaliteli, şık tasarımlı web sitesi kurumsal kimliğinizi ön plana çıkartmanın yanında ayrıca güvenilir olduğunuzun da bir kanıtı olmaktadır.

OFİSTO ® Şirket ve işletmelerin hedef kitlelerine ulaşmak için reklam kampanyaları yaptıkları bilinmektedir. Oysa günümüzde insanların değişen alışkanlıkları ile büyük maliyetleri olan bu reklam kampanyalarının genellikle istenen sonucu vermediği de ortadadır. Oysa firma web tasarım ile reklam giderlerinizi sıfırlayabilir ve reklam için hiçbir bütçe ayırmadan firmanızın tanıtımını yapabilirsiniz. Bunun olması için 15 yıldır hizmet veren firmamızdan hizmet almalısınız. Tasarladığımız web siteleri Google opitimizasyonlu, seo uyumlu olmakta ve bu şekilde arama motorlarında yapılan aramalarda ilk sırada çıkmaktadır.

Sektörel Web Tasarımı

OFİSTO ® Daha önce de belirttiğimiz gibi web siteniz sizin online dünyada ki yüzünüz olmaktadır. Bunun için profesyonel hizmet alınması şarttır. Amatörce yapılmış bir site hedef kitlenizin ilgisini çekmeyeceği gibi oluşturulacak kötü imaj ise şirketinizin zarar görmesine neden olacaktır. Titiz bir çalışma yapmakta olan ekibimiz ile seo uyumlu web tasarım yapmakta ve satın alacağınız sitenin Pazar payınızı arttırmanızda etkisinin olmasını sağlamaktayız. Seo uyumlu olmasının avantajları ise sizinle aynı konuda hizmet veren yüzlerce şirketten önce firmanızın ön plana çıkması ve bu şekilde de hedef kitlenizin ilgisini çekebiliyor olmanızdır. Web sitesi sahibi olmanız ile şirketinizi ya da işletmenizi bulunduğunuz semtin sınırlarından kurtarmanız tüm ülkeye hizmet vermeye başlamanız mümkün olmaktadır.

OFİSTO ® Kurumsal kimliğin olmazsa olmazı haline gelen hazır web tasarım scriptleri sitemizde sektörel olarak yer almaktadır. Sitenin alınması sırasında sektörünüze yönelik olarak tasarlanmış olması sizin ve sitenizin ziyaretçilerinin kullanımının kolay olması açısından önem taşımaktadır. Kolay kullanımın yanında web sitesi alırken dikkat etmeniz gereken bir nokta ise güncelleniyor olmasıdır. Teknolojinin geceden sabah geliştiği günümüzde bu şekilde sık sık yeni bir site almanıza gerek kalmayacaktır. 15 yıldır müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veren bir firma olarak müşterilerimizin aldıkları siteleri uzun yıllar boyunca kullanmalarını sağlamaktayız. Ücretsiz kurulum yapmakta, sınırsız domain sunmakta ve ayrıca da ömür boyunca destek vermekteyiz.

Web Siteniz Nasıl Olmalıdır?

OFİSTO ® Her sektörün ve hatta her şirketin ihtiyaç duyduğu web sitesinin özellikleri farklıdır. Bu nedenle de profesyonel ekibimiz ile iletişime geçmeniz halinde sizi dinlemekte bulunduğunuz sektörü öğrenmenin ardından da çözümler sunmaktayız. Yönetim panelli web tasarım yapmakta ve sitenizin kontrolünün sürekli olarak elinizde olmasını sağlamaktayız. Bilgisayar uzmanı olmanızı gerektirmeyen kullanımı pratik siteler tasarlamaktayız. Kurulum sonrası ihtiyaç duymanız halinde kullanım içinde size gerekli bilgileri ve teknik desteği de vermekteyiz. Dinamik bir yapıya sahip olacak şekilde tasarladığımız web sitenize kendiniz yeni hizmetler, ürün ve ürün detayları ekleyebilir ve bu şekilde Pazar payınızı arttırabilirsiniz. Firmanızın, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını siteniz üzerinden detaylı olarak yapabilir aynı zamanda siteniz üzerinden satış yapabilirsiniz. Bu şekilde cironuzu kısa bir sürede katlayabilirsiniz.

OFİSTO ® Tasarladığımız web sitesi ile ürün satışı yapma sırasında kira, personel gideri, reklam harcaması ve stok yapmak zorunda kalmayacağınız için maliyeti düşürebilir ve rakiplerinizden uygun fiyata satarak hedef kitlenizin her zaman ilk tercihi olabilirsiniz. Sosyal medyanın online alışveriş sırasında ki etkisinin çok fazla olduğu inkar edilemez. Pek çok insan sosyal medyada çok sık gördükleri şirketlerin daha güvenilir olduğunu düşünmektedirler. Mobil uyumlu web tasarım aldığınızda bu şekilde hem hedef kitlenize mobil olarak da ulaşabilecek hem de sosyal medya hesaplarınızı siteniz üzerinden yönetebileceksiniz. İnsanların internete daha çok mobil giriş yapıyor olması sitenizin mobil uyumlu olmasını gerekli kılmaktadır. Bizlerde tüm müşterilerimize mobil uyumlu siteler tasarlamaktayız.

OFİSTO ® Web sitesinin dinamik olması ve sürekli olarak yenilikler sunuluyor olması hedef kitlenizin ilgisinin canlı tutulması açısından önemi yadsınamaz. Tasarladığımız siteyi kullanırken sizler istediğiniz gibi yeni eklemeler yapabilir yaratıcılığınızı kullanarak müşterilerinizin ilgisini canlı tutmaya devam edebilirsiniz. Verdiğiniz hizmet ya da satmakta olduğunuz ürün ne kadar kaliteli olursa olsun web siteniz kalitesiz olduğunda bir ön yargı oluşacaktır. Bu nedenle kaliteli bir web sitesi almaya dikkat etmeniz gerekmektedir.

OFİSTO ® Her sektörde olduğu gibi web yazılımında da büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Bu anlamda hizmet veren çok sayıda firma bulunmakta ve sizin de bunlar arasından seçim yapma özgürlüğünüz bulunmaktadır. Yalnız ucuz web tasarım aynı zamanda kaliteli olsun şeklinde beklentiniz olduğunda firmamızı seçmeniz doğru olacaktır. Yıllardır yaptığımız çalışmalar ile sahip olduğumuz referanslar kalitemizi göstermektedir. Yaptığımız işin her zaman arkasında durmakta ve ihtiyaç duyduğunuz an desteği deneyimli ekiplerimiz ile vermekteyiz. 

Satış & Destek
Hemen Bizimle iletişim Kurun.
Aşağıdaki Temsilcilerimiz Sorularınızı Bekliyor
Bektaş Doğan
Satış & Destek
Şuanda Online
Akın Genç
Satış & Muhasebe
Şuanda Online
Meltem Korkmaz
Sunucu Hizmetleri
Şuanda Online
MARKA TEMA Bildirim
Yeni Siparis !
12 dakika Önce Yakup öztürk Temizlik Firması Scripti Satın Aldı.
Yeni Siparis !
4 Saat Önce Mehmet durkal E-ticaret Scripti Satın Aldı.
Yeni Siparis !
7 Saat Önce Asil Kimya Kurumsal Web Scripti Satın Aldı.
Yeni Siparis !
8 Saat Önce Ali Doğan Doktor Web Scripti Satın Aldı.
Yeni Siparis !
1 Gün Önce Meral yılmaz Kuaför Web Scripti Satın Aldı.
Yeni Siparis !
1 dakika Önce Hakan Şahindal Firma Scripti Satın Aldı.
Yeni Siparis !
11 Saat Önce Ozan Tapkıran E-Ticaret Web Scripti V17 Satın Aldı.
Yeni Siparis !
27 dakika Önce Hasan Berat Al inşaat Web Scripti V3 Satın Aldı.
Yeni Siparis !
3 Gün Önce Mehmet Kalkın Otel & Pansiyon Scripti V7 Satın Aldı.
Yeni Siparis !
5 Saat Önce Ayhan Özgüner Taşımacılık Web Scripti V4 Satın Aldı.